K alergii môžete prísť aj v staršom veku, a poriadne vás prekvapí

Minulý rok som napísala blog o svojej skúsenosti so Stopalergom. Nedávno som ho odporučila ďalšiemu členovi našej rodiny, mojej 83-ročnej babičke.

V tehotenstve mi Stopalerg pomohol prekonať silné prejavy alergií a dávam ho aj svojim deťom, keďže som spokojná s jeho prírodným zložením a absenciou vedľajších účinkov.

Prednedávnom som ho ponúkla a nasadila aj mojej 83-ročnej babičke. Bola v tej dobe hospitalizovaná, keďže dlhodobo trpí ochorením srdca a tiež tráviacimi ťažkosťami súvisiacimi s črevami.

Počas pobytu v nemocnici sa sťažovala na časté svrbenie chrbta, ktoré sa stupňovalo, a stalo sa v krátkom čase neznesiteľným. Miesta mala červené, podráždené, nemocničné lôžko jej to svojím nepriedušným materiálom len zhoršovalo.

Lekári sa samozrejme sústredili na život ohrozujúce zdravotné problémy a nepríjemné svrbenie a pálenie nestavali pri liečbe medzi priority. Babička dostala na zmiernenie príznakov masť na báze kortikosteroidov, avšak keď som jej postihnuté miesta natierala, pripomenuli mi atopický ekzém, ktorým v rodine trpíme, čo ma prekvapilo, keďže babka nie je alergik a nikdy ekzém nemala.

Skúsila som jej však nasadiť Stopalerg, začali sme dávkovaním 2 tablety 3-krát denne a do 24 hodín najhoršie svrbenie ustúpilo a babke sa uľavilo. Príznaky a zapálené ložiská ustupovali naďalej a postupne sme prešli na dávkovanie raz denne po 2 tabletky.

Verím, že Stopalerg môže byť, po porade s lekárom, pomocou aj pre starších ľudí, u ktorých sa môže kvôli rôznym liekom a liečebným postupom, postupom veku a rôznym iným faktorom, rozvinúť alergia aj v neskoršom veku.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie