Prírodný bojovník proti alergii a vírusom - StopALERG

Prírodné antihistamikum, na boj proti alergii

„StopALERG uľaví od príznakov sennej nádchy, alergií na domácich miláčikov, perie, roztoče a účinne bojuje aj s príznakmi atopického ekzému.“

 

StopALERG plus zinok

Stopalerg je prírodné antihistaminikum. Tento výživový doplnok je vo forme žuvacej tablety s obsahom prírodných glykoproteínov, ktoré uľavujú od príznakov sennej nádchy, astmy či atopického ekzému. Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému

Bojovník proti alergii

Ako to funguje: Obsiahnuté ovomukoidy majú schopnosť utlmovať serínovú proteázu zvanú trypsín. Trypsín je zodpovedný za spustenie zložitého reťazca chemických procesov pri alergickej reakcii, ako je napríklad podráždenie alebo zápal. Nepriamo tak zabraňuje aj vyplavovaniu histamínu a rozvoju alergickej reakcie. Odporúčaná denná dávka: Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 1-2 tablety podľa potreby. Maximálna denná dávka je 10 tabliet. Tableta sa cmúľa alebo sa vloží pod jazyk a nechá sa rozpustiť. Ustanovená maximálna denná dávka sa nesmie presiahnuť. Zloženie: prírodné glykoproteíny, diglycinát zinočnatý, sladidlo: sorbitol, protihrudkovacia látka: stearín horečnatý.

 

Prírodná úľava od alergie

StopALERG nemá vedľajšie účinky.

Úľava od príznakov alergie prichádza už po 15 minútach po užití doporučenej dávky.

 

 

Masívne uvoľnenie peľu

Chcete vidieť ako sa dostane peľ do ovzdušia?
A na to postačí aj vánok...
 
 

Čo má spoločné vírusová infekcia a alergia?

Vírus, rovnako ako alergén, spúšťa komplikovanú kaskádu reakcií, ktoré končia uvoľnením histamínu (pri alergii) alebo prienikom vírusu do bunky (COVID-19).

 

Na to, aby sa spomínané reakcie spustili, potrebujú vírus, ako aj alergén, preniknúť do bunky.

 

 A práve tu je ich spoločný menovateľ. Pri kontakte vírusu alebo alergénu s bunkovou membránou sa aktivuje enzým, serínová proteáza, ktorá zabezpečí narušenie, dočasné otvorenie bunkovej membrány pre vstup škodcu (vírus, alergén).

 

Ovomukoidy, obsiahnuté v prípravku Stopalerg, dokážu tento enzým (serínovú proteázu) zablokovať, a vďaka tomu sa nerozbehne alerghická reakcia pri kontakte s alergénmi. Rovnako tak sa vírus COVID-19 nedostane do bunky. Jednoducho, brána sa neotvorí.

 

Pri pravidelnom užívaní tabliet Stopalerg  pomôžete organizmu bojovať proti rozvoju alergie a vírusovej infekcie, a minimalizujete ich vplyv na zdravotný stav vášho organizmu.

Späť do obchodu