Atopický ekzém u dcérky sa zlepšil

Mirka si u nás objednala StopALERG ešte na jeseň. Poradili sme jej s dávkovaním pre dcérku a po čase sa jej ozvali, či liečba pomohla. Sme radi, že áno a Mirku sme poprosili, aby pre nás napísala krátku recenziu.

StopALERG mi odporučila bývalá kolegyňa a kamarátka, ktorá síce nie je alergička, ale jej sestre veľmi pomohol na atopický ekzém. Moja dcérka trpí ekzémom takmer od bábäka, teraz má 4 roky. Ekzém je viditeľný celoročne, najmä pod kolienkami, ale aj na rukách a tvári. Niekoľkokrát do roka to však prepukne doslova hororovo a dcérku svrbí celé telo, škriabe sa až do krvi. Má tiež veľké problémy s imunitou liečbu od dermatológa sa snažím podporiť prírodnými liečivami a zdravou stravou. Atopický ekzém zdedila po mne, ja ho mám však už niekoľko rokov pod kontrolou, problémové ložiská mávam zriedka, skôr také suché šupinaté miesta. StopALERG som nasadila najskôr sebe a potom malej a môžem povedať, že pokožka sa čistila doslova pred našimi očami. Deň po dni to bolo lepšie a aj keď ekzém stále je viditeľný, prejavy sa výrazne stlmili a o to nám išlo. Lepšie spinkáme, menej sa škriabeme.:)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie