V bratislavskej lekárni Santal majú Stopalerg radi

Ak hľadáte kvalitné bioprodukty a rôzne tipy prírodnej liečby, v lekárni Santal na Dobrovičovej ulici v Bratislave vám radi fundovane poradia. Klasické lieky založené na chémii tam nájdete samozrejme tiež, veď ľuďom pomáhajú a fungujú, ale mali by sa odporúčať len vtedy, keď je to nutné. Ak napríklad beriete nejaké lieky celé roky, v lekárni sa s vami radi porozprávajú, aby pochopili vašu situáciu.

Môže sa to týkať bolestí, migrény, či iných neduhov a ak existuje možnosť podpornej prírodnej liečby alebo možnosť celkom prejsť na alternatívne spôsoby, fundovane vám odporučia možné alternatívy.

Podobne je to aj s veľmi rozšírenými alergiami, ktoré tiež patria medzi chronické neduhy. Stopalerg tak v lekárni Santal rozhodne nájdete a ochotne vám poradia, ako ho dávkovať. „Stopalerg považujeme za výbornú voľbu proti alergiám. Ovomukoidy obsiahnuté v prášku z prepeličích vajec fungujú a sú odobrené reálnymi klinickými štúdiami. Stopalerg tak zapadá do našej filozofie, ponúkať ľuďom funkčný a zároveň šetrný spôsob úľavy od alergií," hovorí odborná zástupkyňa lekárne Santal, PharmDr. Marta Horváthová.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie