Pri pravidelnom užívaní tabliet Stopalerg pomôžete organizmu bojovať proti rozvoju alergie a vírusovej infekcie

Čo má spoločné vírusová infekcia a alergia?

Vírus, rovnako ako alergén, spúšťa komplikovanú kaskádu reakcií, ktoré končia uvoľnením histamínu (pri alergii) alebo prienikom vírusu do bunky (COVID-19).

 

Na to, aby sa spomínané reakcie spustili, potrebujú vírus, ako aj alergén, preniknúť do bunky.

 

 A práve tu je ich spoločný menovateľ. Pri kontakte vírusu alebo alergénu s bunkovou membránou sa aktivuje enzým, serínová proteáza, ktorá zabezpečí narušenie, dočasné otvorenie bunkovej membrány pre vstup škodcu (vírus, alergén).

 

Ovomukoidy, obsiahnuté v prípravku Stopalerg, dokážu tento enzým (serínovú proteázu) zablokovať, a vďaka tomu sa nerozbehne alerghická reakcia pri kontakte s alergénmi. Rovnako tak sa vírus COVID-19 nedostane do bunky. Jednoducho, brána sa neotvorí.

 

Pri pravidelnom užívaní tabliet Stopalerg  pomôžete organizmu bojovať proti rozvoju alergie a vírusovej infekcie, a minimalizujete ich vplyv na zdravotný stav vášho organizmu.

Pre tých, ktorí chcú vedieť viac: Aký je mechanizmus prieniku vírusu do bunky? Pre vstup vírusu do bunky je potrebná interakcia vírusu s bunkovým receptorom ACE2 a súčinnosť TMPRSSA (type II transmembrane serine protease – transmembránová serínová proteáza typ II). Vírusový S proteín sa pomocou RBD viaže na bunkový receptor ACE2. Potom sa TMPRSSA naviaže na tento komplex a odštiepi ACE2 receptor, čím je S proteín aktivovaný – vírus môže vstúpiť do bunky a začať ovládať bunkový aparát. (https://vedanadosah.cvtisr.sk/priroda/biologia/co-vieme-o-koronaviruse-sars-cov-2/)

 

S pomocou extraktu z Cordyceps v produkte Air7 podporíte aj bunkovú imunitu pľúc.

  • Prípravok so špeciálnym zložením pre zdravie pľúcneho tkaniva
  • Poskytuje vysokú ochranu proti pôvodcom ochorení horných dýchacích ciest
  • Antioxidanty chránia pred voľnými radikálmi
  • Zlepšuje schopnosť pľúc absorbovať kyslík
  • Zvyšuje odolnosť imunitného systému a pľúc voči rôznym ochoreniam

Nedajte alergénom a vírusom šancu!

 

 

stopalerg-nove-balenie Air7_box_SK_arnyek

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie