Recenzie na Stopalerg

Prášok z prepeličích vajíčok je účinné prírodné antihistaminikum

Počet zobrazení: 882

Prášok z prepeličích vajíčok je účinné prírodné antihistaminikum Prepeličie vajíčka užívali starí Číňania, ľudia na Strednom východe a v Rusku celé stáročia ako výživnú potravinu, ale aj proti alergiám a dýchacím ťažkostiam. Múdrosť predkov a prírody potvrdila aj veda a tak je toto jediné prírodné antihistaminikum k dispozícii aj vám v podobe patentovaných tabliet na cmúľanie.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Praženicou proti alergii

Počet zobrazení: 859

Praženicou proti alergii Kýchate, slzia vám oči, máte sto chutí rozškriabať si podnebie alebo rovno celé telo? Katarína u alergológa nikdy nebola napriek tomu, že ju s príchodom jari začnú svrbieť oči, nos a dostane nádchu...

Čítajte viac...

Sezóna alergií je v plnom prúde: Čo vám môže pomôcť?

Počet zobrazení: 802

Sezóna alergií je v plnom prúde: Čo vám môže pomôcť? Kvitnúce stromy, trávy a kvety sú súčasťou prebúdzania prírody a príchodu krajšej časti roka. Čoraz viac ľudí má však toto obdobie spojené s kýchaním, slzením či pálením očí, plným nosom, kašľom a mnohými inými príznakmi spojenými s peľovou sezónou.

Čítajte viac...

Z lahôdky účinná zbraň

Počet zobrazení: 1087

Z lahôdky účinná zbraň Prepeličie vajíčka poznáme skôr ako nutrične bohatú a výdatnú lahôdku. Viete však, že sú aj účinnou zbraňou v boji s alergiou?

Čítajte viac...

Prepeličími vajíčkami proti alergii

Počet zobrazení: 916

Prepeličími vajíčkami proti alergii Čoraz viac ľudí trpí alergiami. Dobrou obranou sú prepeličie vajíčka. Okrem toho, že sú nutrične výdatné a zdravé, obsahujú takzvané ovomukoidy. Tie účinne pôsobia proti alergii na peľ, trávy, roztoče či alergény z mačiek a psov.

Čítajte viac...

Ovomukoidy v prepeličích vajíčkach si vedia poradiť s alergiami

Počet zobrazení: 696

Ovomukoidy v prepeličích vajíčkach si vedia poradiť s alergiami Prepeličie vajíčka užívali naši predkovia celé tisícročia ako výživnú potravinu, ale aj proti alergiám. Až moderná veda objavila, že za protialergické účinky sú zodpovedné enzýmy zvané ovomukoidy.

Čítajte viac...

Pri alergii môžu pomôcť aj prepeličie vajíčka

Počet zobrazení: 812

Pri alergii môžu pomôcť aj prepeličie vajíčka Výskyt alergií podobne ako obezita nadobúda epidemiologické rozmery. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie trpí v súčasnosti alergiou každý piaty obyvateľ priemyselne rozvinutých krajín, iné zdroje uvádzajú, že alergikov je dokonca až tretina.

Čítajte viac...

Čarovné účinky prepeličieho vajca

Počet zobrazení: 1129

Čarovné účinky prepeličieho vajca V supermarketoch sa to len tak hemží vajíčkami z „domáceho“ chovu. Sú neskutočne predražené a dovážané zo všetkých kútov sveta. Slepačie vajce bolo odjakživa brané ako neoddeliteľná súčasť chladničky každej domácnosti. Dá sa pripraviť chutne na niekoľko spôsobov. No je tu ešte jedna alternatíva. Menej známe prepeličie vajíčko. Jeho pôsobenie na naše telo je na rozdiel od toho dobre známeho slepačieho priam neuveriteľné. Veď posúďte sami…

Čítajte viac...

  • 1
  • 2

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info