Recenzie na Stopalerg

Keď príde sezóna peľu, spoľahnem sa na Stopalerg

Počet zobrazení: 98

Keď príde sezóna peľu, spoľahnem sa na Stopalerg Zuzana je na peľ tráv alergická už vyše 15 rokov. Kvôli silným záchvatom niekedy nemohla výjsť ani z domu. Užívanie Stopalergu jej pomohlo stlmiť príznaky a vysadiť kortikoidy.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Zuzana Stachová Sejáková: K alergii môžete prísť aj v staršom veku, a poriadne vás prekvapí

Počet zobrazení: 739

Zuzana Stachová Sejáková: K alergii môžete prísť aj v staršom veku, a poriadne vás prekvapí Minulý rok som napísala blog o svojej skúsenosti so Stopalergom. Nedávno som ho odporučila ďalšiemu členovi našej rodiny, mojej 83-ročnej babičke.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Vďaka Stopalergu som vysadil lieky: Igor Malý

Počet zobrazení: 664

Vďaka Stopalergu som vysadil lieky: Igor Malý Stopalerg užívam už tretí rok. A to je aj obdobie, ktoré som strávil bez antihistaminík na predpis. Trápi ma alergia na rôzne druhy tráv a v minulosti som sa nezaobišiel bez častých návštev alergológa a farmaceutík na predpis. Pred tromi rokmi som sa na internete dostal k Stopalergu, ktorý mi výrazne pomohol v zvládnutí mojej alergie.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako mi Stopalerg pomohol: Zuzana Stachová Sejáková

Počet zobrazení: 3908

Ako mi Stopalerg pomohol: Zuzana Stachová Sejáková Stopalerg mi odporučila kamarátka. Ak nie som akurát na materskej s jedným z mojich troch detí, nájdete ma v labáku. Preto bolo pre mňa primárne zloženie. Je neškodný, prírodný, za pokus to určite stálo.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Stopalerg pomáha: Katarína, PR manažérka

Počet zobrazení: 382

Stopalerg pomáha: Katarína, PR manažérka Alergiu mávam na jar a na konci leta, keď kvitne palina. Vždy som si dávala bežné antihistaminiká, ale som zástankyňou čo najminimálnejšieho užívania liekov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Stopalerg pomáha: Veronika Morháčová

Počet zobrazení: 430

Stopalerg pomáha: Veronika Morháčová Mám histamínovú intoleranciu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako mi Stopalerg pomohol: Gabriela Brestič

Počet zobrazení: 526

Ako mi Stopalerg pomohol: Gabriela Brestič Tak, pocitovo som využívala prvé balenie Stopalergu a zabralo.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako mi Stopalerg pomohol: Nina Svítková

Počet zobrazení: 497

Ako mi Stopalerg pomohol: Nina Svítková K Stopalergu som sa dostala náhodou. Odporučil mi ho kamarát pretože videl v akom zlom stave som na začiatku apríla bola, keďže som alergická na viaceré pele a trávy, ktoré v tomto období nastupujú.

Čítajte viac... Komentáre: 0

V bratislavskej lekárni Santal majú Stopalerg radi

Počet zobrazení: 589

V bratislavskej lekárni Santal majú Stopalerg radi Ak hľadáte kvalitné bioprodukty a rôzne tipy prírodnej liečby, v lekárni Santal na Dobrovičovej ulici v Bratislave vám radi fundovane poradia. Klasické lieky založené na chémii tam nájdete samozrejme tiež, veď ľuďom pomáhajú a fungujú, ale mali by sa odporúčať len vtedy, keď je to nutné. Ak napríklad beriete nejaké lieky celé roky, v lekárni sa s vami radi porozprávajú, aby pochopili vašu situáciu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prášok z prepeličích vajíčok je účinné prírodné antihistaminikum

Počet zobrazení: 842

Prášok z prepeličích vajíčok je účinné prírodné antihistaminikum Prepeličie vajíčka užívali starí Číňania, ľudia na Strednom východe a v Rusku celé stáročia ako výživnú potravinu, ale aj proti alergiám a dýchacím ťažkostiam. Múdrosť predkov a prírody potvrdila aj veda a tak je toto jediné prírodné antihistaminikum k dispozícii aj vám v podobe patentovaných tabliet na cmúľanie.

Čítajte viac... Komentáre: 0

  • 1
  • 2

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info