14
August
2018

Zuzana Stachová Sejáková: K alergii môžete prísť aj v staršom veku, a poriadne vás prekvapí

Pridal: Pridané: 14.8.2018 00:00:00 Počet zobrazení: 764

Zuzana Stachová Sejáková: K alergii môžete prísť aj v staršom veku, a poriadne vás prekvapí Minulý rok som napísala blog o svojej skúsenosti so Stopalergom. Nedávno som ho odporučila ďalšiemu členovi našej rodiny, mojej 83-ročnej babičke.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Histamínová intolerancia

, 29.8.2018 22:11:31

Zdravím Vás,zaujímalo by ma,či sa už o tento prípravok Stopalerg zaujímal aj niekto s histamínovou intoleranciou,alebo či máte vôbec nejaké skúsenosti so Stopalergom pri tejto diagnóze.Ďakujem veľmi pekne

Re: Histamínová intolerancia

, 3.9.2018 16:42:32

Dobrý deń pani Čisáriková, posielame našu odpoveď. Účinnosť Stopalergu spočíva v prevencii vyplavenia nadmerného množstva histamínu z buniek imunitného systému. S už vyplaveným histamínom si pri jeho rozklade musi pomôcť organizmus iným spôsobom (ale aj na to existujú lieky ). Tráviace obtiaže má pravdepodobne na svedomí práve táto nadmerná tvorba histamínu a reakcia tráviaceho systmu na tento histamín. Takisto treba obmedzit príjem potravín s vysokou histamínovou náložou (na to existujú tabulky). Čiže ako prevencia vyplavenia histamínu ANO, na zníženie hladiny už vyplaveného histamínu NIE.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info